Fulya Mahallesi, Bahçeler sokak No:16
34387 Şişli/İstanbul
Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00
Pazar kapalı

Hakkımızda

Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, girişimci ruhunu koruyarak kaliteyi ve teknolojiyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı, modern insan kaynakları felsefesiyle oluşturmak ve geliştirmek için çalışır.

Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu, ana faaliyet dallarından biri olan inşaat sektöründe yapımı tamamlanan Elit Lotus Projesi, mimari dalda 3 büyük ödül almıştır. Niziplioğlu Grup Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan Adalya Dinlenme Tesisleri etrafında ki 50.000 m2 arsa üzerine Adalya AVM ve yol üstü dinlenme tesisleri projelendirilerek inşaatına başlanmıştır. Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’de yapımına başlanan Niziplioglu Otel projesi ile de İstanbul silüetine yakışan güçlü bir projeyle bir kez daha kalitesini ortaya koyacaktır.

Başkan'ın Mesajı

Türkiye’nin Yenilik Merkezi Niziplioğlu Group

Memleketimizin içindeki durum ekonomik veya siyasi ne olursa olsun. Biz Türkiye sevdamızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Türk ekonomisinin büyümesi için ve istihdama destek olmak için yatırımlarımızı kesintisiz olarak devam ettirmek kararlılığındayız. Ülkemiz insanına faydalı olmak ve kalıcı değerler yaratmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Sorun değil , çözüm üreten yönetim anlayışımızla çevreye ve insana duyarlı projelerimizde gelecekteki hedeflerimizi yakalamaya çalışacağız. Önce insan prensibi ile hareket ederek önce çalışanlarımızı sonra komşularımızı ve daha sonra ticari anlayışımızı gözetiriz. Uzun yıllardan beri sosyal sorumluluk projemiz dahilinde eğitime destek vermekteyiz. İlgili vakıflarda her yıl onlarca öğrenciye burs sağlanmaktadır. Eğitime her zaman ki gibi destek vereceğiz.

Uzun vadeli programımızda içinde bir vakıf kurarak eğitime desteği geleceğe taşımak için “ Biz olmasak ta “ devam edeceğiz.